Month Year Range (9.1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Year
fi: Vuosi

en: About
fi: Tietoja

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Date part order
fi: Päivämäärän osien järjestys
