Month Year Range (9.1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Year
fr: Année

en: About
fr: À propos

en: No restriction
fr: Aucune restriction

en: Last day
fr: Dernier jour

en: Field types
fr: Types de champs

en: Date part order
fr: Ordre des fragments de date
