Month Year Range (9.1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Date
hu: Dátum

en: Year
hu: Év

en: About
hu: Leírás

en: Last day
hu: Utolsó nap

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: First day
hu: Első nap

en: Date part order
hu: Dátumrészek sorrendje
