Month Year Range (9.1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Date
id: Tanggal

en: Year
id: Tahun

en: About
id: Tentang

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Date part order
id: Urutan bagian tanggal
