Month Year Range (9.1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Date
nl: Datum

en: Year
nl: Jaar

en: About
nl: Over

en: Field types
nl: Veldtypes

en: First day
nl: Eerste dag

en: Date part order
nl: Datum-onderdeelvolgorde
