Month Year Range (9.1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Date
pl: Data

en: Year
pl: Rok

en: About
pl: O stronie

en: Field types
pl: Typy pól

en: Date part order
pl: Kolejność elementów daty
