Month Year Range (9.1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Date
ro: Data

en: Year
ro: Anul

en: About
ro: Despre

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Date part order
ro: Ordinea părților din dată
