Month Year Range (9.1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Date
ru: Дата

en: Year
ru: Год

en: About
ru: Информация

en: No restriction
ru: Не ограничивать

en: Field types
ru: Типы полей

en: Date part order
ru: Последовательность частей даты
