Month Year Range (9.1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Date
sv: Datum

en: Year
sv: År

en: About
sv: Om

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Date part order
sv: Ordningsdel för datum
