Month Year Range (9.1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Date
tr: Tarih

en: Year
tr: Yıl

en: About
tr: Hakkında

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Date part order
tr: Tarih kısmı sıralaması
