Month Year Range (9.1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Date
uk: Дата

en: Year
uk: Рік

en: About
uk: Про модуль

en: No restriction
uk: Не обмежувати

en: Field types
uk: Типи полів

en: Date part order
uk: Послідовність складових дати
