Moodle REST (1.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Update
bn: আপডেট

en: User
bn: ব্যবহারকারী
