Moodle REST (1.0.0) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: On
ca: Actiu

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: User
ca: Usuari

en: Create
ca: Crea

en: Page
ca: Pàgina

en: User settings
ca: Configuracions d'usuari

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: No information
ca: Sense informació

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.
