Moodle REST (1.0.0) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: On
cs: Zapnuto

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: User
cs: Uživatel

en: Create
cs: Vytvořit

en: Page
cs: Stránka

en: User settings
cs: Uživatelské nastavení

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Desc
cs: Sestupně

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: No information
cs: Žádná informace

en: Asc
cs: Vzestupně

en: %name: may not be longer than @max characters.
cs: %name: nesmí být delší než @max znaků.
