Moodle REST (1.0.0) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: On
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: User
lt: Narys

en: Create
lt: Kurti

en: Page
lt: Puslapis

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.
