Moodle REST (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
