Moodle REST (1.0.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
