Moodle REST (1.0.0) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: On
sk: Zapnúť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: User
sk: Používateľ

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Page
sk: Strana

en: User settings
sk: Používateľské nastavenia

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Offset
sk: Ofset

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: No information
sk: Žiadne informácie

en: Asc
sk: Vzostupne

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.
