Moodle REST (1.0.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: User
te: వాడుకరి

en: Create
te: సృష్టించు

en: Page
te: పేజీ

en: User settings
te: వాడుకరి అమరికలు

en: Drupal
te: డ్రూపల్

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: No information
te: సమాచారం లేదు
