Moodle REST (1.0.1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: On
af: Op

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: User
af: Gebruiker

en: Create
af: Skep

en: Page
af: Bladsy

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
