Moodle REST (1.0.1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: User
ast: Usuariu

en: Create
ast: Crear

en: Page
ast: Páxina

en: User settings
ast: Preferencies del usuariu
