Moodle REST (1.0.1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: On
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: User
fi: Käyttäjä

en: Create
fi: Luo

en: Page
fi: Sivu

en: User settings
fi: Käyttäjäasetukset

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Server
fi: Palvelin

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: No information
fi: Ei tietoja

en: %name: may not be longer than @max characters.
fi: %name: ei voi olla pidempi kuin @max merkkiä.
