Moodle REST (1.0.1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: On
hr: Uključi

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: User
hr: Korisnik

en: Create
hr: Stvori

en: Page
hr: Stranica

en: User settings
hr: Postavke korisnika

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
