Moodle REST (1.0.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Page
hy: Էջ

en: User settings
hy: Օգտատերի կարգավորումներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
