Moodle REST (1.0.1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: On
is: Virkjað

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Update
is: Uppfæra

en: User
is: Notandi

en: Create
is: Stofna

en: Page
is: Síða

en: User settings
is: Notandastillingar

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
