Moodle REST (1.0.1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Create
km: បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: User settings
km: ការ​កំណត់​អ្នក​ប្រើ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ
