Moodle REST (1.0.1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Create
ku: درووستکردن

en: Page
ku: پەڕە

en: User settings
ku: ڕێکخستنەکانی ئەدامان

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Cron
ku: کارگێڕ
