Moodle REST (1.0.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa
