Moodle REST (1.0.1) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: User settings
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸੈਟਿੰਗ

en: Drupal
pa: ਡਰੂਪੈਲ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ
