Moodle REST (1.0.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Default
ur: طے شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
