Moodle REST (1.0.2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: User
jv: Panganggo

en: Create
jv: Gawé

en: Page
jv: Kācā

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
