Moodle REST (1.0.2) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Off
kn: ಜಡ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Server
kn: ಪರಿಚಾರಕ

en: Push
kn: ತಳ್ಳು

en: Associate
kn: ಸಹವರ್ತಿ
