Moodle REST (1.0.2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Create
ne: सिर्जना

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Drupal
ne: ड्रूपल
