Moodle REST (1.0.2) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: On
nl: Aan

en: Default
nl: Standaard

en: Update
nl: Bijwerken

en: User
nl: Gebruiker

en: Create
nl: Aanmaken

en: Page
nl: Pagina

en: User settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Field mapping
nl: Veldtoewijzing

en: Courses
nl: Cursussen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: No information
nl: Geen informatie

en: Asc
nl: Oplopend

en: %name: may not be longer than @max characters.
nl: %name: mag niet langer zijn dan @max tekens.
