Moodle REST (1.0.2) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: User
nn: Brukar

en: Create
nn: Lag

en: Page
nn: Nettside

en: User settings
nn: Brukarinnstillingar

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
