Moodle REST (1.0.2) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: On
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: User
oc: Utilizaire

en: Create
oc: Crear

en: Page
oc: Pagina

en: User settings
oc: Paramètres dels utilizaires

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sort by
oc: Triar per

en: Cron
oc: Prètzfait planificat (cron)

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: No information
oc: Pas d'informacion
