Moodle REST (1.1.0-beta1) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: On
et: Sees

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: User
et: Kasutaja

en: Create
et: Loo

en: Page
et: Lehekülg

en: User settings
et: Kasutaja sätted

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Desc
et: Kahanev

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: No information
et: Andmed puuduvad

en: Asc
et: Kasvav

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.
