Moodle REST (1.1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: On
gl: Activo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: User
gl: Usuario/a

en: Create
gl: Crear

en: Page
gl: Páxina

en: User settings
gl: Configuración de usuario

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Server
gl: Servidor

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: No information
gl: No hai información
