Moodle REST (1.1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट

en: User
mr: सदस्य

en: Page
mr: पान

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: Off
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
