Moodle REST (1.1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: On
pl: Włączony

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: User
pl: Użytkownik

en: Create
pl: Utwórz

en: Page
pl: Strona

en: User settings
pl: Ustawienia dotyczące użytkowników

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Desc
pl: Malejąco

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Server
pl: Serwer

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: No information
pl: Brak informacji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: %name: may not be longer than @max characters.
pl: %name: nie może być dłuższe niż @max znaków.
