Moodle REST (1.1.0-beta2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: On
he: פעיל

en: Update
he: עדכון

en: User
he: משתמש

en: Create
he: יצירה

en: User settings
he: הגדרות משתמש

en: Drupal
he: דרופל

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Server
he: שרת

en: Field mapping
he: מיפוי שדות

en: No information
he: אין מידע
