Moodle REST (1.1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: On
bg: Включи

en: Update
bg: Промени

en: User
bg: Потребител

en: Create
bg: Създаване

en: User settings
bg: Настройки на потребител

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница
