Moodle REST (1.1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: On
hu: Be

en: Update
hu: Frissítés

en: User
hu: Felhasználó

en: Create
hu: Létrehozás

en: User settings
hu: Felhasználó beállításai

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Cron
hu: Időzítő

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Field mapping
hu: Mező leképzés

en: Push
hu: Eltolás

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: Associate
hu: Hozzárendelés

en: Pull
hu: Behúzás

en: No information
hu: Nincs információ

en: %name: may not be longer than @max characters.
hu: %name: nem lehet hosszabb, mint @max karakter.
