Moodle REST (1.1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: User
ps: غړی

en: User settings
ps: غړي امستنې
