Moodle Sync (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: error
gu: ભુલ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Role
gu: હોદો

en: warning
gu: ચેતવણી

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
