Moodle Sync (1.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: required
hi: अपेक्षित

en: error
hi: त्रुटि

en: Logging
hi: लॉगिंग

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Role
hi: भूमिका

en: Basic settings
hi: बेसिक सेटिंग्स

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: warning
hi: चेतावनी

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार
