Moodle Sync (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: error
ne: त्रुटि

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: warning
ne: चेतावनी

en: Machine name
ne: मशीन नाम
