Moodle Sync (1.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: error
nn: feil

en: User
nn: Brukar

en: Role
nn: Rolle

en: Basic settings
nn: Grunnleggjande innstillingar

en: warning
nn: åtvaring

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
