Moodle Sync (1.0.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: warning
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ
