Moodle Sync (1.0.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: required
ja: 必須

en: error
ja: エラー

en: Logging
ja: ログ記録

en: User
ja: ユーザー

en: Role
ja: 役割

en: Basic settings
ja: 基本設定

en: Profile
ja: プロフィール

en: warning
ja: 警告

en: Taxonomy Settings
ja: タクソノミー 設定

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Field mappings
ja: フィールドマッピング
